אודות

“מצלמות אבטחה” פועלת בתחום המיגון והאבטחה כבר למעלה משלושה עשורים. צוות העובדים המקצועי, הידע הרב, המלצות האיכותיות והמחירים האטרקטיביים הפכו את “מצלמות אבטחה” לאחת החברות הגדולות והמובילות בארץ.

מחפשים מצלמות אבטחה איכותיות והתקנה מקצועית, צרו קשר אנחנו מגיעים לכל מקום בארץ!

כל המצלמות שלנו עומדים בתקנים בין לאומיים מחמירים, הם קלים לשימוש, ידידותיים לסביבה וחסכוניים. אנו מכירים היטב את כל סוגי המצלמות, את כל השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום. צוות העובדים שלנו עובר הכשרות תקופתיות כדי להתעדכן בכל החידושים העולמיים בתחום ולהעניק ללקוחותינו את המענה ואת הפתרונות הטובים ביותר כדי להגן על  בני המשפחה, על העובדים בבתי העסק ועל הרכוש.

אנו מצוידים בכל האישורים הנדרשים. כל  אחד מצוות העובדים שלנו נושא תעודה המעידה על הכשרתו ומצויד באישור עבודה לגובה. אנחנו מכוסים בפוליסות ביטוח מתאימות המכסות הן את העובדים, הן את מזמין העבודה ואת הרכוש.

למה כדאי גם לכם להזמין מצלמות אבטחה בחברת ישראל ישראלי?

כי אנו מבצעים עבודה יסודית ומקצועית, שירות מהיר ואדיב ומציעים מחירים אטרקטיביים. המוניטין שלנו חשוב לנו ואנחנו נעשה הכול כדי לשמור עליו.

כי צברנו ידע רב ואנחנו יודעים לתת מענה לכל סוג של פתרונות אבטחה.

כי יש לנו מבחר גדול של מצמות אבטחה מכל הסוגים. אנו מציעים מצלמות אבטחה נייחות, מצלמות אבטחה ממונעות, מצלמות אנטי ונדל, מצלמות המתאימות לתנאי תאורה עמומים ומשתנים, מתלמות המתאימות לתנאי מזג אוויר קיצוניים ומצלמות המחוברות לרשת האינטרנט שיאפשרו לכם לצפות בנעשה בבית או בבית העסק גם כשאתם לא נמצאים בהם.

כי אנו יודעים להתאים לכל לקוח באופן אישי את סוג המלצה המתאימה ואת מספר המצלמות הנדרש כדי לתת כיסוי מיטבי ומלא ולמרב את הביטחון ואת ההגנה. נדע לסייע לכם לבחור בין סוגי המצלמות השונים בהתאם לשטח שאותו אתם רוצים לאבטח ולתנאים הייחודים של כל מקום.

כי אנו מומחים בהתקנה של מצלמות אבטחה וכל התקנה מתבצעת על ידי בעל מקצוע מומחה בתחום, בעל ניסיון ובעל ידע. לאיכות המצלמה יש משמעות רבה על התוצאות, אך גם להתקנה נכונה יש תפקיד חשוב. את התקנת המצלמה יש לתכנן מראש, להחליט מהם אזורי הכיסוי הנדרשים, כמה מצלמות ואילו מצלמות יצליחו להעניק את הכיסוי הנדרש ולהחליט על אורך העדשה. חשוב לקחת בחשבון את המרחק של האובייקט המצולם, את חיישן המצלמה ואת רוחב השטח.

כי אנו בטוחים במוצרים שלנו ובעבודה המקצועית שלנו, ולכן לא נהסס לתת אחריות על כל מוצר ועל כל עבודה, בהתאם לסוג ולאופי המוצר הייחודי.

כי אנחנו מודעים לגודל האחריות המוטל על כתפנו, ולכן בכל מקרה של תקלה או פתרון נגיע בהקדם האפשרי. מוקד השירות שלנו פעיל עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע גם בשבתות וגם בימי החגים, כל פנייה תיענה במהירות ונעשה הכול כדי לאפשר לכם להגן על הבית, על בית העסק, על האנשים ועל הרכוש עשרים וארבע שעות ביממה.

כי אנו מציעים שירותי שיווק והתקנה של מצלמות אבטחה בכל מקום בארץ. אנו עובדים בפריסה ארצית ומגיעים לכל מקום בתוך זמן קצר.

כי אינספור לקוחות מרוצים שמחים להמליץ עלינו. היכנסו את האתרים הייעודיים העוסקים במצלמות האבטחה, אל אתרי המדרג, אל הפורומים הייעודיים, אל קבוצות הפייסבוק ועוד, בכל מקום תמצאו המלצות עלינו מלקוחות מרוצים. אם גם אתם מחפשים שירות מקצועי ואדיב, מצלמות איכותיות, מתקינים מקצועיים ומחירים אטרקטיביים, הצטרפו גם אתם אל משפחת הלקוחות המרוצים שלנו!